Prikaz jedne poruke
Stara 28.7.2006, 18:47   #6
Augustus
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Lokacija: Roma
Poruke: 89
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Katastrofa u krajnje nezgodno vreme!!

Citat:
Probaj da zamenis graficku! Eagle zna svasta da "napravi"
Mislim ATI, da imas neki drugi nik pa da te i poslusam,al ovako...

Formatiranje odradi kako treba i nakon toga pukni ili kod kopiranja najpotrebnijih fajlova ili kod samog instaliranja windowsa.Sa poznanikovom memorijom sam uspeo da izvrsim instalaciju.Dakle moj ram je 99.99% crko.Probao sam na njegovom racunaru svoj crknuti ram.Upali se windoze pa se posle 10 minuta resetuje,pa posle opet dobro radi, ali nesto kao da stuca.(igrice koje smo probali nisu bas najbolje funkcionisale).

Moja dilema je nastala onog trenutka kad me je poznanik pozvao i rekao da mu je ram sprzen!Nije bilo nikakvog klokovanja,resetovana su bios podesavanja,onstalacija OS-a uspesno zavrsena i on me posle zove i kaze sprzena!Napajanje mi je CODEGEN 300W i vec dve godine fercera odlicno.
Postoji li mogucnost da je varijacija napona struje mogla ovo prouzrokovati?Desava se to ponekad.
Na mojoj ploci i memoriji nema nikakvih znakova fizickog ostecenja.

fresko, ne diraj mi Bartona molim te!Znas li samo kako sam ga tesko nasao!(bese to jesen kad su semproni surovo zavladali svetom AMD-a, a poneki junacki Barton se krio u najmracnijim predelima ovoga sveta)

Hvala vam na savetima, samo tako nastavite!
Javicu vam sta sam napravio.

Pozdrav!
Augustus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke