tema: DCS World
Prikaz jedne poruke
Stara 5.9.2013, 0:14   #72
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: DCS World

Ovo je bukvalno nesto sto sam sanjao otkad sam provalio da postoji kompjuter i simulacije letenja . WW2 simulacija na nivou realizma kao DCS!

Ovo zasluzuje mnogo vise publciteta nego sto ima.

Kazu da ce sve pare koje dobiju na kickstarteru iskoristiti za dalji razvoj, i imaju "stretch" ciljeve, sto znaci ako skupe pare preko neophodne sume, uskoro mozemo imati jos aviona/mapa!

Mislim da ovo treba podrzati kintom, jer sam nekako ubedjen da bolje od ovoga necemo dobiti, narednih deset godina sigurno. Ne isplati se raditi "full real" simulacije u danasnje vreme. Standard za realizam je mnogo podignut sa DCSom i cliffs of doverom, a broj ljudi koji igraju ovakve igre opada. Danas da se uradi jedan avion na nivou recimo DCS mustanga, treba vremena maltene koliko svi avioni iz originalnog IL-2.

A nekako verujem da je ovo vrhunac simulacije leta u ovom okruzenju u kom igramo simulacije sada (monitor, dzojstik, pedale, trackir)., mnogo realnije od DCSa i ne moze. Jedino da poboljsavaju grafiku/zvuk/efekte.

Jbg post zvuci ko propaganda zesca, al ne mogu da ne budem optimista povodom ovoga
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke