Prikaz jedne poruke
Stara 9.9.2012, 20:10   #102
Strider
Veteran
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Kurbelwelle
Poruke: 820
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 165 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2012

@SU17killer Android je opsteprihvacen kao bolji sistem, svidelo ti se to ili ne. E sad da raspravljamo necemo, zato sto postoji milion argumenata na obe strane. Cinjenica je da samo Android omogucava ono ka cemu idemo- totalnu integraciju sa tehnologijom (Google Googles recimo) i da pruza mnogo vece mogucnosti u tom smislu. Dzaba hardver ako nema aplikacija da ga iskoriste. Na stranu to...
Nokia mora da proda daleko vise od milion telefona kako bi se 808 isplatila. Skoro da mogu da potpisem da ce Nokia biti u jos vecoj buli. To sto ne mozes da ga nadjes ne znaci da je prevelika potraznja, vec da Nokia gresi sa nabavkom, etc...
Ovo za Xenon blic obrisi, i nikad vise ne spominji,smejace ti se. Kakve veze, aman ima lampa sa softverom. Drugo, veruj mi da je moguce itekako uglaviti ovaj senzor na Android, samo sto NEMA potrebe. Meni, kao i 99 posto normalnih kupaca je kamera od 5 do 8 MP sasvim dovoljna...uostalom, ne pravim bilborde.
Kako bilo, ne zelim dalju raspravu. Ti si zapeo da je Symbian bolji, ja sam zacepio za Android i nastavak diskusije neminovno vodi svadji, ruznim recima i ultimativno banu
Strider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke