Prikaz jedne poruke
Stara 11.5.2009, 15:16   #287
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Najbolja priča u nekoj igri

Citat:
Alphacore iSeven kaže: Pregled poruke
Oni koji iole razumeju eng. i koji su odgledali svaku cut-scenu u igri ovo sigurno ne mogu da kazu.
Sorry, but I really don't understand English, would you teach me please!
The problem is, that when you want to play games, I like to play (RPG), you HAVE TO know English language, at least beginer level, and if you don't, you jast can't play it well, or you'll miss many important things. And all of that becouse of their STORY. That's why we talk about story all this time.

Citat:
Alphacore iSeven kaže: Pregled poruke
Slazem se naravno ima mnogo boljix igara od doticne,meni npr. return to castle:wolfenstein,mario bros,i cod serijal ne moze da se poredi sa gta po pitanju igrivosti,u slucaju CalloD-po pitanju grafike itd.
Ovaj tvoj citat gde uplices igrivost i grafiku je samo jos jedna potvrda da si u potpunosti promasio poentu teme koja glasi "najbolja PRICA u nekoj igri" a ne "najbolja igra" sto se apsolutno vidi da ti potenciras. Jer FGN kakve veze ima grafika sa temom najbolja prica...?
A cinjenica je da GTA IV "ima" takvu pricu da se jednostavno ne moze porediti nisajednom igrom koju je spomenuo Ketchua i koji po pitanju price siju GTA IV za nekoliko koplja.
Btw. igrao sam i GTA IV i sve igre koje je naveo Ketchua sem Grim Fandanga, a imam dovoljno igrackog iskustva, a recimo i ukusa da mogu da dam relevantan sud o kvalitetu price.

Poslednja ispravka: Marti Misterija (11.5.2009 u 19:39)
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke