Prikaz jedne poruke
Stara 12.6.2007, 0:22   #122
_DLC_
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Г.М. Србија
Poruke: 212
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Thumbs up Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
Sondri kaže: Pregled poruke
Igra je shit, jedini način zabave je 2na2!
To je tvoje misljenje...
Vec si rekao da ti se igra ne svidja.. Ali eto novost je da ti se svidja 2na2! I to je nesto!

Citat:
Sondri kaže: Pregled poruke
Možda ti i ja imamo jače računare, ali većina ljudi nije u mogućnosti da povremeno ubaci neku novu komponentu i zato je morbidno govoriti da igra nije zahtjevna, pogotovo ako ne znaš ljude koje savjetuješ niti kakve računare imaju!
Uopste nije problem u tome ko ima kakvu konfiguraciju... Samo sam ti odgovorio na isti nacin na koji si coveku quotovao i napisao post...

I nemoj biti preostar... nista nije morbidno, ako neko nema super-hi masinu. Do pre godinu dana (bukvalno) ja sam "vozio" Celeron533Mhz/Voodoo 3... ali nisam na toj masini pokusavao da startujem FarCry, i kukao kako je prezhtevna igra.. Nego sam lepo igrao RedFaction(1) i uzivao u onome u cemu mogu!

Kada se prica o nekoj igri onda se ocenjuje i uporedjuje na nacin i u skladu sa vremenom u kome se igra pojavila... ako danas jedan 9600pro kosta toliko malo da za te pare ne mozes da kupis ni mobilni sa "zelenim displejom", a fakat je da VT3 lepo ide na takvoj grafickoj kartici... ne vidim tu nista nerealno i morbidno...
Igra naprosto izgleda sjajno i na karticama koje su 2-3 generacije iza aktuelnih!
_DLC_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke