tema: Nba 2k16
Prikaz jedne poruke
Stara 15.9.2015, 7:58   #86
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
poeta kaže: Pregled poruke
priljubio sam facu do ekrana da pažljivo pogledam ove klipove i meni ovo deluje isto kao 2k13, ne kažem da ih nema, ali ja pomake ne vidim....
Ovo što si napisao mi nije dalo mira, pa sam morao da uporedim...
2K13

2K16

Pustiš i jedan i drugi istovremeno i prvo što će ti pasti u oči jeste daleko bolji odnos igrači/teren u 2K16. U 2K13 igrači su preveliki. Drugo, kretanje igrača je daleko normalnije, realnije i mnogo raznovrsnije. Treće, gejmplej je svetlosnu godinu bolji (ovde se to ne vidi, ali kad zaigraš...). Možda grafički ovde ne deluje kao napredak, ali ovo je YouTube, kada se igra na monitoru razlika je baš velika. A tek sam zagrebao po površini, unapređenja ima dovoljno za dve strane teksta...

Citat:
poeta kaže: Pregled poruke
kako vam se čini razvoj konkurencije?
Razlika između smehotresnog Live 15 i ovog Live 16 je kao nebo i zemlja. Ogroman napredak i drago mi je što će naterati Visual Cocepts da se još više potrude. Ali je još uvek daleko od 2K. Iako su im EA Sports "ukrali" ProAm mod i igranje po "parkovima", u 2K Sportsu mogu i dalje mirno da spavaju. Nisam nikakav fanboj (a još manje "boj" zbog godina), jer Live i ne izlazi za PC, tako da me ta igra ne zanima ni najmanje, ali i da imam konzolu ne bih razmišljao ni dve sekunde. Dovoljno je videti na YouTube.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke