tema: Nba 2k16
Prikaz jedne poruke
Stara 9.9.2015, 0:02   #63
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
poeta kaže: Pregled poruke
Zadnje što sam igrao je 2k13 i veoma je loša, nisam mogao ni jednu sezonu da završim. nadam se da je bilo pomaka od tada, mada nešto i ne primećujem gledajući na yt.
Slažem se za 2K13 koja je po meni ubedljivo najgore izdanje od svih NBA 2K igara za PC. Na temi za tu igru sam nervirao ljude svojim (realnim) komentarima o katastrofalnim greškama u gejmpleju...

I da dodam na ovo što je Sakiboj napisao - naravno da ni 2K15 nije savršena, niti će 2K16 to biti, ali bolja simulacija jednog sporta ne postoji. Pogotovo od kad su u razvojni tim uključili modere i igračke manijake koji su dodatno uneli dozu realizma u samu igru. I sam DaCzar (lik je pasionirani igrač NBA 2K koji je od prošle godine u razvojnom timu) je izjavio da su ove godine ubacili 29 "freelance" napada (situacija kada se ne poziva određen napad, nego igra sama bira taktiku) pored onih uobičajenih vezanih za tim ili trenera. A šta su novo ubacili u 2K16 u odnosu na 2k15 dovoljno govori to da su o novitetima u modovima Leftos i JaosMing (likovi sa NLSC sajta koji su sada u razvojnom timu) pričali skoro čitava tri sata, da su o novitetima u napadačkim akcijama imali video blog od 2 sata i 15 minuta (dobro, najmanje 45 minuta je otišlo na zezanje), da je Skot O Galager pričao sat i 15 minuta o novitetima u sistemu odbrane... Ukratko, čitav fokus razvoja 2K16 bio je usmeren na gejmplej.
I, naravno, skeniranje tela igrača.
Koliko su uspeli u tome, tek ćemo videti, ali, lično, ne bih se vratio na 2K14 ni da mi plaćaju da je igram.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke