tema: Slusalice
Prikaz jedne poruke
Stara 18.4.2021, 16:55   #167
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.800
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Odabrao si losu kategoriju. Pod 'Gamerske slusalice" + bezicni filter su ti sve 2.4Ghz modeli. Zato i kazem da nije bas veliki izbor (30 komada, bar u toj radnji). Sudeci po ITSvetu, jedini jeftiniji model je Asus TUF H3, koji je dobio odlicne recenzije za zvuk i udobnost, ali upitan je kvalitet izrade i izdrzljivost.
Cudno mi da je pre 4 godine u tom cenovnom rangu bio Strix Wireless, a sada je tu TUF, ali ajde... Kontam da je Asus i ubacio TUF serije da bi dodatno napucali cene STRIX-a/ROG-a.
da, ja sam isao na slusalice generalno jer mi nije bitno dal su gejmerske, samo da nemaju lag. i verovatno takvih ima i van kategorije "gejmerske" (mozda su i jeftinije ili kvalitetnije na ustrb eventualnog nemanja mikrofona), ali su verovatno i redje.

anyway, medju gejmerskim bezicnim imaju bas u toj firmi i neke rampage za 7k, kao i turtle beach za 10k. ali i hyperx vise modela za oko 12k. mozda valja nesto od toga. izucicu, nije mi tesko za 5-6 modela da proverim. a mora da se proveri jer evo, recimo, rampage se vodi kao bezicni gejmerski model, ali za gejming je upotrebljiv samo sa kablom, dok je bez kabla konekcija bt.

u svakom slucaju, hvala jos jednom. potrudicu se da (ako ne uzmem neke) ne smaram bar 2 meseca.

Poslednja ispravka: polarnimeda (18.4.2021 u 17:02)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke