Prikaz jedne poruke
Stara 27.10.2017, 20:19   #4562
Strider
Veteran
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Kurbelwelle
Poruke: 820
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 165 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Citat:
lobanja kaže: Pregled poruke
pa to sam i ja mislio dok nisam pazadio redmi note 4x sa MTK X20.ako negog interesuje to je model sa 4gb rama i 64gb rom i vratio ga posle 15 minuta,
Pomislio sam da se u radnji nisu zeznuli ali plastiku je imao na vrhu i dnu i IR senzor koji RN 4 nema,u sofveru se indetifikovo kao RN4X
Procito sam u meomentu da se pregreva pa nisam hteo da rizikujem i vratio u prodavnicu. Jos jedan info navodno ovi HI end 4gb verizje samo dolaze sa MTK procesorima (4X) dok RN4 u 4gb/64 imas sa SD procesorima
evo ako nekog interesuje model,kod nas kosta 20 740 dinara
https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-red...-rom-8827.html
Daklem, moj je kompletno aluminijumski bez ikakve plastike sem dve linije za antenu, ima IR gore na sredini, CPU-Z ga prepoznaje samo kao Redmi Note 4. 3GB RAM i 16GB interne memorije, Helios X20 Deca Core, Mali T880 GPU. Ne bi me cudila konfuzija sa Kinezima, ali koliko sam pratio trebalo bi da SD ima X a MTK ne.

Ovaj telefon se ne pregreva niti usporava, baterija radi solidno (nemam SD da uporedim s njime, navodno je MTK jaci cipset). Updates kasne zato sto Mediatek ne otkljucava kernel bootloader something something, i to je mana, premda meni ne smeta previse. A da, baterija je bila uzas dok nisam ubacio 4G karticu, navodno bez nje ne gasi Cell Radio, ne ide u standby pa za noc ode pola, kao i povecana potrosnja bez koriscenja uopste.
Strider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Strider na korisnoj poruci:
lobanja (27.10.2017)