Prikaz jedne poruke
Stara 12.3.2015, 11:45   #114
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Cities Skylines

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Da taj odnos skolovanih radnika i industrije mi još nije jasan. Da li postoji industrija koja ne može bez neškolovanih?

Interesantno mi je takođe da water pumping station košta manje od water towera a pumpa duplo više. Ok, downside je što mora u reku, jezero al opet...

I takođe mi ide na živće što je kapacitet service zgrada direktno povezan u budžetu sa veličinom grada koju pokriva. Tako da nekada imam kapacitet 2 puta veći nego potreban al ne smem da smanjujem izdatke jer bi se smanjila pokrivenost.

Isto tako su povezane i različite zgrade u okviru istog tipa, npr. osnovne škole i srenje su u istom budžetu i meni sad ne treba ni 400 od 600 kapacitet za osnovne ali za srednju školu mi treba 1000+. I sad ako bih hteo da malo pređem preko 1000(što je max za srednju školu) preko budžeta na 110% povećao bih i za osnovne škole na 400/660 a ne treba mi.

Mada... sad kad bolje razmislim to se čini tako da bi mogao da min maxujem dok je mali grad. Al kako bih postigao da menjam budžet svake škole, bolnice, policijske, vatrogasne stanice i ostale kad budem imao grad na 9 mapa i jedno 200 tih zgrada. Ipak su dobro ocenili ovi iz Colossal Order-a.
Mozda moze ako napravis one districte?
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke