tema: Arilienta
Prikaz jedne poruke
Stara 7.11.2008, 0:03   #82
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria Alpha 3 Released!

Nazalost, zbog onog baga nisam stigao da igram mnogo posle. Vidim postavio si zakrpu, al od onda nisam stigao jos da igram.

Sto se tice prvih utisaka, primecujem veliki skok u zahtevnosti, ali to je ocekivano jel ova verzija je najveci "facelift" u odnosu na prethodne.

Probao sam deathkinighta i koriscenje stun i one druge magije koju sam nasao je bilo zabavno. Znam da su animacije oruzija placeholderi, ali bilo bi zgodno podesiti ih malo napred u odnosu na ekran da odgovaraju mestima dge oruzije treba da udari.

Takodje bi predlozio da u vec sledecoj verziji ubacite dodatna podesavanja ili u konfiuracioni exe ili u igri u vezi naprednih podesavanja. Koliko daleko se renderuju obkelti (LOD i slicne stvari), opcija da se iskljuci motion blur (koliko sam shvatio ono dupliranje slike kad mrdam misa kod mene treba da bude to) i jos neke slicne stvari.

Toliko od mene, za pocetak.


EDIT:
E, zaboravi nesto. Kao i u alphi2 imam bag da mi se na ekranu izmdju vrhova indikatora zivota i magije prostire jedna (bela?) linija po horizontali.

EDIT2:
Sta su one svetlece stvari sto vidjam po mapi? Ko klaster zvezdica sto sjaji iznad zemlje.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke