tema: Guild Wars 2
Prikaz jedne poruke
Stara 22.11.2012, 16:57   #6539
turshija
Novi član
 
Član od: 22.11.2012.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ja ne mislim da je GW2 los, bas naprotiv GW kec je bio ocaj prvih par godina kada je izasao ... Ni tamo nije bio neki preterano razvijen PvP (Tombs tek kada je presao na ostrva u HA je postao bum), o PvE-u da ne pricam, ali poenta je da je u svakoj igri PvE ogranicen ... Ljudi se zasite kada prodju sve instance, opreme lika onako kako im odgovara itd, ali PvP je ono sto ce ih odrzati u igri ...

Sada trenutno je PvP jako siromasan, ali to i oni sami tvrde, da je ovo samo vrh ledenog brega, da ce ostatak biti ubacen naknadno ... Ja cekam te novine u PvP-u, zato sto je trenutni PvP jako nezahvalno igrati (nemas nikakav reward), na turnirima dobijas chestove sa nekom pvp opremom koju ces uglavnom salvagovati da bi dobio materijale da craftujes sebi neki drugi pvp armor u mystic forge i to je to ... Kada sebi napravis armor koji je maksimalno za tvoj rank, onda moras da nabavis jos 10 rankova (10,20,30,40 ...) kako bi mogao da craftujes drugi tier pvp armora ...
Dok u kecu ako pikate GvG, ako ste bolje rangirani ili igrate protiv tako nekog, onda vas ima na observe, ljudi vas gledaju, pljuju ako ste losi, hvale ako ste dobri, skidaju vam bildove, taktike, onda vi to isto mozete da gledate kod drugih pro gildova itd ...
Sto se tice HA, za uzimanje hall-a ispise ime leadera ili gilda ako je gild tim svima u igri, jest da malo ljudi obraca paznju na to ako ne igra PvP, ali ja se secam tog osecaja kada si u hall-u, tajmer odbrojava i taj osecaj kada shvatis da ste uzeli hall, pa onda trcanje do chesta sa rewardovima (koji opet nije postojao ranije, nego je ubacen tek 4-5 godina od postojanja igre), pa se onda nadas da ces dobiti neki do jaja item, sigil ili pak da te ******* zesce pa ispadne ghostly minipet Tako nesto je toliko retko da je skoro nemoguce, ali opet postoji sansa, sto nekako odrzava igrace da se barem nadaju i znaju da postoji sansa da dobiju tako nesto dok igraju PvP koji im je do jaja zanimljiv ...
turshija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku turshija na korisnoj poruci:
ljubo-exyu (24.11.2012)