tema: Guild Wars 2
Prikaz jedne poruke
Stara 22.11.2012, 12:16   #6525
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Vecanski kaže: Pregled poruke
Ajde, iz ciste dosade, da malo i ja dodam nesto.
Eto mog mišljenja. Živi bili!
Glavno je da se kao kontra argument napise "besplatno je". Vau! Blago nama...

Sta je smisao u mmorpg-u?! Presao sam Story mod, presao sve tamnice, istrazio citavu mapu i sta mi ostaje? Da grindam ko sumanaut za neki tamo legendarni predmet koji i ne izgleda uopste tako spektakularno. Ili da grindam tamnice takodje do besvijesti dok mi se svaka ne smuci, kako bih dobio egzotik opremu. I gdje ja da iskoristim tu optremu? U wvwvw-u gdje se ne zna ko pije a ko placa, u stvari zna se: dobija server sa najvise igraca online. Ne vidim kako cu ja sa tim egzoticnim oruzjem i opremom brze zauzeti neki kamp ili zamak?! Oprema i nema tolikog uticaja u pvp.

Zasto bas mora da se grinda za opremu?! Koliko se ja sjecam oni su najavljivali da grind skoro nece postojati "sveden je na minimum"?!

Ja bih vise volio da dobijem legendarnu opremu ako zavrsim neki super teski dungeon. A takav dungeon ne postoji. Da umjesto tokena dobijes dio od legendarne opreme, pa onda u drugi dungeon sledece parce opreme i sve tako. Ti dungeons bi trebali da budu preteski, a ne kao ovi sto ih predjes za sat ipo.

Legendarno oruzje bi dobijao onaj ko uradi neke "legendarne" stvari u igri a ne da kupuje sastojke i pukne 500golda ili vise. Kakvi su to "legendarni" igraci sa kreditnim karticama... Sve se na kraju svodi na to da ti njima puknes pare. Eto tako se dobija legendarno oruzje. Plus besomucno grindanje tamnica za tokene i milion karme...

Zasto se na kraju svake partije u wvwvw ne dobije neki predmet sa kojim ces napraviti legendarno oruzje?! Zasto kada se osvoji partija koja traje nedelju dana, ne dobije neka vrsta nagrade?! Nego se samo resetuje rezultat?! Gdje je ta nagrada, bafovi i slicne gluposti.. Jel to to?! Nidje veze.

Poslednja ispravka: r0nIn (22.11.2012 u 12:28)
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
Bokile (22.11.2012), Iceman_37 (23.11.2012), Krilce (23.11.2012), ljubo-exyu (24.11.2012), Pile_glodje_kost (23.11.2012), Pixie (22.11.2012), Voo Kanigia (22.11.2012), zorx (22.11.2012)