Prikaz jedne poruke
Stara 22.4.2011, 16:10   #9
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Vaša omiljena serija, vol. 2

Pogledah i ja sad prvu epizodu Game of Thrones-a. (nastavak sadrzi sitnije spojere )

Meni se generalno svidelo. Mada mislim da osoba koja nije procitala knjige ne moze da pokupi sve vazno iz serije. Ja sam knjige citao izmedju 2004 i 2007, pola sam pozaboravljao i sada mi ovo dodje super kao podsetnik Ali mislim da je iskustvo gledanja serije na suvo znacajno losije jer se mnogo informacija propusta. Doduse, podloska je stvarno pregolema, a i videli smo tek prvu epizodu (koja doduse pokriva prva 3 poglavlja knjige), otom potom. Za sada mi se svidja to sto je u seriju ulozena gomila novca, cesto na prave stvari (vecina scena mi se svidela, narocito Zid, Zimovrel manje - vise), to sto se skripta prati poprilicno verno (opet kazem za sada xD) i glumci su mi manje vise okej.

Meni je Serseji skroz okej za sada, mislim videli smo je tek u 2 scene i izgleda mi sasvim fino. Ja sam je (ako se dobro secam XD) uvek zamisljao kao otrovnu, lukavu, snaznu, nadmenu ali i ranjivu zenu (i lepu ^^). Za sada smo je videli samo na veceri gde mi se okej pokazala, Iris ne znam zasto si TOLIKO razocarana. Na samom kraju epizode je pokazala svoju ranjivu stranu, ali ona i jeste uvek ranjiva pored svog brata (u knjizi, barem u prvom delu).

E brat me vec nervira XD Dzejmi je zalizanko, ali i mocan lik. Ovaj je samo zalizanko.

I Dzon Snezni je mega puss.y..

A "Boromir" u ulozi Ned-a mi je okej, Ned i jeste Boromir, turobni ratnik zarobljen u tradiciji. Jedino me je sa njim nervirala ona prekich scena sa Kat na jednoj strani i Piselijem (ako se tako zove XD) na drugoj strani ramena. Ali ajde, kad vec planiraju da snime bog zna koliko sati programa za ocekivati je i kic scene s'vremena na vreme.

Tirion, Deneris, Bren, Ajra su mi najgotivniji. Viseris je bas divno iritantan. Etc. etc.


Nisam oooodusevljen, ali meni je fino legla. Ipak me plasi da je ovo previse za bilo koga da odradi valjano. Previse posla ima, previse. Zivi bili pa videli. Sve u svemu, sa nestrpljenjem cekam nedeljnu epizodu

Poslednja ispravka: Ocelot (22.4.2011 u 16:30) Razlog: spojler
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke