tema: Guild Wars 2
Prikaz jedne poruke
Stara 9.3.2016, 21:09   #9486
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Igranje na TP postaje casual kada igras TP dugo vremena i steknes rutinu i osecaj za cene, koliko sta trenutno vredi. I tada igranje na TP, a i pre tog sticanja iskustva, zahteva istrazivanje trzista, tako da nije to bezazlenih 15 minuta, aj da se ne lazemo, vrtim i ja TP. i licno, zesce me smara.

Srki, nije ista cena u januaru 2015 i januaru 2016, razlika je celih 5g za 1 gem, ako smo po tebi glupi nemoj jos da nas pravis i slepim
Uostalom, sto ne uporedis sa 2014tom?

Ne mozes dnevnu fluktuaciju da gledas na grafiku koji prikazuje 4 godine i da skokove od gold dva podvodis pod dnevne promene, evidentna razlika u ceni postoji, ali OK navrci samo na svoju vodenicu.
E a stvarno ne znam kako to da se vodi racuna kada da se menja valuta? Gatas u pasulj pa znas da ce gem da skoci ili da padne, ne kapiram? Kako znas da sutra nece biti nizi i samim tim bolja ponuda?

U ovu diskusiju sam se ukljucio zbog dobrog druga koji mi je obznanio odlazak Colina i njegovu nadu da ce se igra popraviti narednim patchem sto me je ono bas nasmejalo, tako da necu vise da smaram i da vam kvarim vas dozivljaj idealne igrice, po meni ova igra mozda zasija kroz jedno 2-3 godine ali tada ce biti kasno.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Pile_glodje_kost na korisnoj poruci:
Exia (10.3.2016), Kusta (10.3.2016), Maladikt (10.3.2016), Neutrino (9.3.2016), Vlajk@ (9.3.2016)