Prikaz jedne poruke
Stara 5.1.2021, 18:18   #14127
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Spoiler za ako ovde uopste ima sta da se spojluje:
Slazem se da u dobrom drustvu ovo, nazovimo ostvarenje, moze da izazove salve smeha, ali ta prva polovina filma se svodi na to kako ona slusa ekipu iznad sta bi joj sve radili, da bi na kraju muskarci koji su preziveli stajali nepomicno, prilicno preplaseni, dok ona mlati gremlina, nakon cega uzima da doji bebu!


Po meni je ovo izuzetno los film sa porukom koja je ispisana velikim neonskim natpisom, pa samim tim izlazi iz okvira zabave.
Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
^ Ma film je totalna budalaština.
Pipboy je odlicno opisao film!!!
No ukusi i vidjenja su sasvim razliciti, bar za mene.
Licno film nesmatram klasom B-produkcije.
Iskreno film vidim kao veoma uspjelu karikaturu kako glavne junakinje tako i zanra. Uostalom ovdje treba imati i na umu sporednu premisu filma o kojima medju pilotima od davnina postoji vjerovanje na nivou urbane legende...
niko drugi do gremlini.

Film je nista drugo d0 shprdnja na sprdnju u vezi mnogo cega a ponajvise na pogled muskaraca u odnosu na nejaki zenski pol, legende kao sto rekoh.

Ako su nam granice postavljene visoko, svakako necemo imati ukusa da uzivamo i u manjim ostvarenjima. Dakle sve ovisi o "tachci posmatranja"!!!
Kao i o tome kako treba da gledamo na sve to.
Iskreno, ne lezi svakom svaki "zanr" filma pa se na tome i zasnivaju nase kritike,nasi komentari. Ali i o zivotnom iskustvu, posmatranju itd. itd.
Da li cemo se snekim sloziti ili ne zavisi kao sto je i prije bilo rijeci o ukusu,
egou i filmu u kome smo i sami akteri a koji se zove "zivot".
Usko povezanim sto zovemo vrijeme a koje je relativno.

Ne treba zanemariti takodje da je sama izvedba gremlina i bolje odradjena od WW84 koja po meni zaista nema mjesta za B kategoriju. Zapravo ako cemo da poredimo, oba su ista po tom pitanju ili otprilike isti.

Tako da ,Da !!!
Mladene uz ovaj film se mozes nasmijati i sam bez drustva.
Ne zam da li si gledao film "The Room"?
Film nisam gledao, ali recenzije,ko je i kako pravio film(pa cak i dokumentarac u vezi ovog filma) i sta su kolege ovdje komentarisale...

7/10
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke