Prikaz jedne poruke
Stara 4.1.2021, 14:04   #14125
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 793
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Shadow in the Cloud (2020)

Prvi film koj sam odgledao u 2021, jedva sam se namolim da ga pustim ali posto odgledah trejler jasno mi je bilo sta mogu da ocekujem. Za mene gledljivo ako se uzme u obzir ona cuvena recenica filmskih kriticara "It Doesn’t Take Itself Seriously" i nekad to prodje a nekad ne te ako ga tako od starta i posmatrate kao sto rekoh meni je bilo gledljivo.
Blood Quantum (2019)

Supruga koja ne voli zombi filmove nit voli apokalipticne filmove trazila da nadjem da gledamo postapokalipticni film sa zombijima i ja iskopah ovo. Interesantna premisa da su a autohtoni stanovnici (Americki Indijanci) jedini imuni na virus i definitivno film ima interesantnu poruku sa tim delom kao i delom da se istorija uglavnom ponavlja ali gluma je sa losije strane i sam ritam filma je neujednacen tako da mi je uglavnom bio dosadnjikav ali moze da se pogleda.
Host (2020)

Snimljen za vreme karantina zbog korone a radnja se desava preko te zoom aplikacije i lici na found footage samo sto je ovo sad iz te neke kategorije snimljeno telefonom, preko kompjutera i sl kao npr Searching (2018) koj nikako da odgledam a cuo sam dobre stvari o njemu. Pa vrlo kratak film ne traje ni pun sat i za to vreme ostavlja ok utisak sto se horora tice ne sad nesto preterano ali tu i tamo interesantno i svakako mu je prednost sto je ogranicen vremenski jer u suprotnom tesko da bi postigli neki efekat.
Don't Let Them In (2020)

Ultra low budget horor sa elementima humora, Britanskog humora ko voli. Pa da su imali nesto vise novca sve bi ovo izgledalo puno bolje ali i ovako ima svoje interesantne trenutke kao i one blesave i stvarno mi je krivo sto pricu nije uzeo neko sa vecim budzetom da i lokacija i fotografija imaju bolju atmosferu no sta je tu je, ko voli horor zanr "home invasion" evo jedne preporuke.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke