Prikaz jedne poruke
Stara 15.6.2014, 0:54   #1026
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Beast nije baš dobra karta zato što često trejduje 2 za 1 u korist tvog protivnika. Ako potroši samo jednu kartu da ga ukloni ubio je Beast i dobio Finkla. Na tvom mestu ne bih radio DE te karte samo zato što ima deathrattle, a deathrattle je glavna tema Naxxramas karti. Jeste da je u pitanju efekat koji je pozitivan za protivnika, a ne za tebe, ali još uvek ne znamo koje će sve karte biti dodate i koje će nove potencijalne efekte imati. Možda bude postojala neka zanimljiva kombinacija zbog koje ćeš zažaliti što više nemaš Zver. Male šanse, ali ja bih sačekao samo iz tog razloga.

Krabu bih DE bez razmišljanja, a Gruula kako ti je po volji. Neki žele da skupe sve karte, a neki žele da te karte i koriste. Nije da je Gruul apsolutno beskorisan i da ne može da se koristi, ali da ima boljih karti - ima. Ja sam do sada uradio DE King Krusha, Deathwinga (mada sam njega dugo i koristio u casual druid špilu), Oniksije, 2 Ilidana, Kapetana Grinskina, Harisona Džonsa i Hogera i od njih napravio gomilu drugih karti koje zapravo koristim.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
__UM__ (15.6.2014)