Prikaz jedne poruke
Stara 26.7.2011, 21:41   #10
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Ponuda telefona kod naših operatera

veruj mi upucen sam u cene i znam kako sve ide ali ja nikako ne bih dao pare za wave 2 jer bi me ubio nedostatak androida.
u principu ja sam do sada imao 2 telefona
samsung x510 koji sam koristio 6 godina i sada imam lg gm360i koji je sasvim dovoljan za moje potrebe.
ali kada ne da djavo mira...zaista bih voleo da sada dok imam vremena leti posteno upoznam android platformu i krenem neko ozbiljnije programiranje da mogu da bacim i aplikaciju na vip izazov sledeci.u principu jedini razlog zbog kojeg mi treba nov telefon jeste dakle 'poslovne prirode'.
ali da se ne lazemo,ja sam ipak i dalje klinac i koristio bi ga za igranje koje igre u duzem putu,slusanje muzike naravno i slikanje koje slike kada za to dodje vreme.face nemam tako da nije zato
u principu ja taj telefon necu menjati sledecih 3 godine sigurno,a dalje zavisi od evolucije hardvera.u principu isprsio bih se za galaxy s2 sada,kada pogledam 400e jeste puno ali jbg...mislim da su rate najgluplja stvar,jer ako mogu platicu telefon,a ako ne necu da placam na rate samo da bi se osecao manje lose zbog pucanja kesa.
dakle telefon mi treba zbog isprobavanja aplikacija,ali i za zabavu,i tu se javlja blokada zbog para
moram da sredim u svojoj glavi jos sve,ali realno ako bih kupovao galaxy s za 300e(u slobodnoj prodaji ili paket),isplati se dati 400e za telefon koji ce mnogo duze hardverski trajati u smislu aplikacija,podrske i svega.
ali sa druge strane je to ipak puno para,posebno za mene buduceg studenta prve godine,ali puno je i 300
kada nesto odlucim napisacu
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke