tema: Avioni
Prikaz jedne poruke
Stara 15.7.2017, 17:54   #3820
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Avioni

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
E moj direktore
Rusi ne da imaju bolje naoruzanje nego im amerikanci ne mogu prici pocev od borbenih vozila i tenkova preko PVO sistema,podmornica,aviona,icbm raketa,bombi itd
E sad a kad na to sve dodas moral, srce i trening koje Rusi imaju a amerikanci nemaju.
PVO se i ja slažem ali zo ovo ostalo ne da nisu bolji nego nisu ni blizu, osim u novinskim člancima gde svaki dan najavljuju nova oružja a nijedno da uđe u masovnu proizvodnju.

kad već pomenu podmornice znaš li da je klasa Jasen osmišljena 77 godine, 83 završen projekat. Ko prati tu temu jasno mu je da je plašenje amera tom podmornicom samo za neupućene i domaću javnost.
Glavni inženjer Armate (jedino post SSSR borbeno vozilo vredno pažnje) je uhapšen pre par godina tako da je i to pod velikim pitanjem šta će biti od tog tenka. Neki sumnjaju da je i to bila samo vest u novinama da zaplaši malo zapad.

Smejali smo se amerima na razvoju 5-te generacije aviona ali ih oni koriste već skoro 10 godina. Rusi se još muče sa njihovim PAK-FA cena mu munjevito skače, prošle godine se pominjala cifra od 50 mil dolara za prototip, dok ga razviju do kraja može lako da se desi da premaši 85 miliona koliko F35 košta u osnovnoj verziji.

moral i srce ? ovo mi nije jasno kako si izvukao taj zaključak ?
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke