tema: God of War
Prikaz jedne poruke
Stara 16.1.2022, 15:16   #124
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: God of War

Sta ima lose u tome sto ljudi hoce da teraju igre na sto vecem broju frejmova i na sto vecim detaljima?
To je kao da se kaze, vozim Yuga i zadovoljan sam, ne bih nikad voleo da vozim neki luksuzan i udoban BMW.
Ja recimo nisam mogao da igram Cyberpunk na High 1440p na 60+ FPS pre godinu dana, pa sam ga poceo evo tek sad igrati kad sam nabavio RTX kartu sa DLSS i igram na 100+ frejmova...a da se patim na 40-50fps igrajuci igru, neka hvala, radije cu odloziti igranje za godinu dana kad skupim para za bolji hardver i da odigram u punom uzitku.
I ja sam nekad igrao Crysis 1 na HD4870 na 30-40fps i bio zadovoljan, ali onda sam probao 60fps, pa mi se to svidelo jos vise, a nakon toga i 144hz monitor i tek mi se to svidelo, pa je sad i 60fps suvise sporo :P

Za mene je sad neprihvatljivo da mi igra radi na 60-70fps na 144hz monitoru, to mora da radi na bar 80-90, a pozeljno i vise, da bi igra bila veoma fluidna.
Apetiti jednostavno rastu, pogotovo kad se proba nesto bolje/brze, ne bi se bogami vise vracao na nesto sporije.
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bojanh na korisnoj poruci:
polarnimeda (16.1.2022)