Prikaz jedne poruke
Stara 24.1.2006, 14:38   #1
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Wink Malo kritike nije na odmet

Imam par predloga,a to su:
Sekcija "Na Licu mesta"-dve strane zaboga,a skoro sam uveren da ih cita mozda 1% ljudi-to bi trebalo da bude na pola strane nekoliko redaka ukratko i sa pokojom slikom-nesto kao novosti u hard/soft sceni....
Smanjite sekciju "Test run"-ko jos sebi u ovoj zemlji moze da prisuti po ceni paprene programe koje tamo opisujete-bolje bi bilo da prosirite rubriku PD kutak...
.....kao i linux sekciju-linux korisnika sada vec ima dosta,i mislim da zasluzuju jednu stranu vise....
Sto se tice opisa igara-gde nestade onaj opusteni i duhoviti ton u tekstovima-ovako opisi igara lice ko da su ih pisali studenti nuklearne fizike-dijametralno suprotno,relacaija,korelacija,proporcija-ima jos ovih bisera,ovo je samo deo...
Opustite se malo-ne vrsite anlizu novog super provodnika vec najnovije igre
Sekcija za starije igre i emulatore bi mogla da bude prisutna u svakom broju-starih igara ima toliko....
I sto se usred rubrike Test Play nalazi ona strana "Najnovije" ? -koga jos to interesuje,a i lici mi na favorizovanje i reklamiranje Asusa-izbacite je...
Sto se Kuzme tice-dotle je doslo da se lik pojavio i na naslovnoj strani i da se provlaci kako kakav pajac kroz ceo casopis-a ja sve imam utisak da ste time hteli da povecate popularnost kao i broj klincadije(citaj-citalaca) koji citaju SK samo zbog Kuzmine kolumne-istini za volju njima jedino i moze da bude idol-trebao bi covek da batali kompjutersku scenu i da otvori obdaniste....
Protiv njegove kolumne nema nista protiv-ionako je na jednu stranu....
A evo i pohvale-rubrike PD Kutak,Test Drive,Linux,Servis,Stare igre i emulatori su sjajne....
Toliko....
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke