Prikaz jedne poruke
Stara 10.3.2019, 17:10   #41
fotoboxer
Novi član
 
Član od: 5.3.2019.
Lokacija: Ruma
Poruke: 7
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Pomoć oko unapredjivanja kompa

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
pa dobro nije loše quad core nov 4000 lepo će se slagati sa tom 7750 ako baš slabo rade nove igre starije će raditi..
Sa grafikom radeon 7750 1 GB ddr5 i sa procesorom intel g 2030 3GHz uz 8 gb ram memorije sam igrao Fortnite i to bas tecno bez zakucavanja i .Zao mi je sto nisam gledao fps kolki mi je bio ali je skroz bilo igrivo.E sad siguran sam da je Athlon X4 845 bolji od intela g 2030 jer ima 4 jezgra i radi na vecoj frekvenciji.Intel G2030 sam pre dva meseca zamenio sa polovnim i5 3470 za 4800 din i sad racunar leti.Samo da mi ploca potraje jer ih nema u prodaji vise novih a stara je vec nekih 5 godina.A ovo iz prethodnog posta sam sinu narucio nov Athlon X4 845 i fm2+ plocu jer je stvarno povoljno i ne zelim da razmisljam o nikakvoj nadogradnji .Znam da ce i fm2 ploce jos malo prerstati da se proizvode ali racunam da cu bar 3 godine biti miran a ulozio sam samo 9300 dinara na plocu i procesor zajedno.Drugo koristi ddr3 ram koji je jeftin te me to nece kostati mnogo jer planiram da mu dodam jos 4 gb rama da i on ima 8 gb rama.Za nekih 12000 imace pristojan racunar za igre i za multimediu.
fotoboxer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke