Prikaz jedne poruke
Stara 16.12.2019, 10:26   #14
Shobe
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 180
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 61 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Gothic (remake)

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Vau
Jel ovo oficijalno??? Ako je, čim izađe prelazim. Mislio sam da Pirane uveliko rade Elex 2.
Znam da će stariji fan-base da hejtuje ali meni je fenomenalno. Da konačno i ja pređem ovo čudo. Sorry, ali "tetris grafiku" nisam mogao da svarim.
Bojim se da ces bolji filing imati ako predjes original i bilo bi steta da ga propustis zbog lose grafike. Moj ti je savet da stisnes zube prvih sat, sat i po, dva, i posle grafika postaje totalno nebitna i ne primecujes je vise

Ja sam dvojku svojevremeno, na zimu 2005/06. pokusavao da igram 2 puta i uvek odustajao posle pola sata, jer nisam mogao da se naviknem na animacije i mehaniku (keca jos nisam bio igrao tada). Taman sam bio zavrsio Morrowind i G2 mi je delovao nekako odbojan. Onda su me dobre kritike ubedile da probam i treci put da ga igram i posle sat i kusur, bio sam totalno uvucen u svet i odusevljen istim. Nisam prestajao da ga igram pune 2 nedelje, dok ga nisam presao, pa sam zbog njega propustio i ispit

Btw, nadam se nekom infou o Elexu 2 naredne godine, pa mozda i izasku istog. Bio bi red posle toliko godina : S
Shobe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shobe na korisnoj poruci:
Krilce (16.12.2019)