Prikaz jedne poruke
Stara 26.9.2010, 10:28   #2
IDzO
Član
 
Član od: 7.8.2009.
Poruke: 189
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 42 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Koji mobilni da kupim od ova 3, ili ipak neki 4.

Od ponudjenih modela ja bih kupio E72 iako je Symbian OS u njemu.
Android je u prednosti u odnosu na Symbian, ali posto ovaj Galaxy ima staru verziju Androida, a ne znam da li uopste ima zvanicnih apdejtova, bices ogranicen nekim nabuloznim ogranicenjima.
Npr.: da mozes uzeti Legend onda bez prevelikog razmisljanja treba ici na Android, ali ovako...
Isto tako HTC ima vecu podrsku developera na XDA, pa mozes naici na vecu ponudu "custom Rom-ova" i da bolje optimizujes telefon.

Ja sam imao E72 nedelju dana ali sam ga vratio zbog fabricke greske. Moje utiske mozes procitati u mini testu -> KLIK
Da nije bilo greske u izradi telefona i dalje bih ga koristio, ali morao sam ga vratiti. Nemaju sve bele 72-ke takvu gresku, a za crne nisam cuo da imaju ovakav problem.

Posto koristim Symbian 5 godina, uzeleo sam se promene, pa se tako premisljam da li ponovo da uzmem E72 ili da skupljam jos pa da uzmem neki HTC sa Andoridom. Meni najveci problem predstavlja sto ne postoji hardverska tastatura nego samo softverska, a ubadanje po disleju zamaraju kada dosta kucas.
Ukoliko budes uzimao neki tel. sa Andoridom, planiraj da imas i pristup netu tj. neke besplatne megabajte u paketu ili da imas kuci WiFi, jer Andorid bez neta nije bas najsrecnije resenje. Programe skidas sa Marketa, pa programi za vremensku prognozu, mejl... svi traze net.
IDzO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke