Prikaz jedne poruke
Stara 14.8.2021, 23:06   #1670
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nije to isto. Nadjes se u frci i pogines a imao si Dead Eye. Nije intuitivno. U Days Gone mogao sam da odlazem perk da vidim neprijatelje kroz zidove a kad uzmes tu osobinu onda kako da je ne koristis a istovremeno ne pogines ili imas problema samo zato sto si sam odlucio. Ne nekom delu igre postaviti sebi ogranicenje radi izazova ili unosa u igru je totalno drugacije nego "zaboravim" nesto ovako celu igru. Znam da mnogi samo odbace neki deo ( u igrama generalno) , uglavnom laserski vid, zvizdanje tokom stelta i usporavanje vremena i cepaju celu igru , zavisi kako kome odgovara .
Nije mi problem sam Dead Eye on je ugradjen u igru nemati ga je ogromna promena samo ima ga previse pogotvo kasnije . Ipak nasao sam zlatno resenje , mod koji odlaze regeneraciju i sam odredjujes. 10 sekundi na 100% core i progresivno ide gore do 120 na 0% sa tim da pocetna vrednost moze da bude najvise ili cak ( kako se uzme) 1 minut . Sa nekim elementima iz Ped Damage mod moze bolje da se prilagodi tezina u oba smera nego pola igara inace. Tako mi deluje bar.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke