Prikaz jedne poruke
Stara 29.7.2021, 13:52   #1665
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Onaj momenat kad provedes 100+ sati u igri i ponovo otkrijes nesto novo xD
Pojavljuju se i u Strawberry-ju ako ih ovde "omašiš". A kad si tamo u Strawberry-ju gvirni der u prozor ispod prodavnice, ako već nisi.

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Odigrao sam na laptopu i upoznao sistem ove igre, sada sa novom masinom znam kako i kojim tempom se igra za drugi detaljan prelaz...Nakon jos par naslova
Čim se pokrene 2. chapter momentalno promeni odeću (da Dutch prođe). Kada se okreneš i razgovaraš sa njim tražiće ti da mu doneseš lulu, a kad je nađeš tu ima i nešto zanimljivo.

Bar ja to radim ovako:
1. Prvo odem do onog manjeg saluna u Valentajnu da pokupim 4 fotke sa revolverašima (pre toga svraćanje u Limpany po zlatnu polugu i prvu mapu sa blagom)
2. Misija u salunu sa Havijerom i Čarlsom
3. Misija sa Hozeom i lovom (čime se dobija pristup štali).
4. Odlazak do Lake Isabelle i hvatanje belog Arabiana. Nedaleko odatle je i Flaco Hernandez (jedan od 4 revolveraša) u čijoj kabini se nalazi mapa sa blagom.
5. Misija sa Hoseom u Emerald Ranch čime se otvara FENCE gde možeš da prodaješ, kupuješ i kraftuješ bitne stvari.
6. Potraga sa blagom iz Flacove kolibe, kada se nađe 4 zlatne poluge i ona iz Limpanyja prodam fenceru i unapredim sve što se može, od kampa do oružja.
6. E, onda mi je prioritet pravljenje LEGEND OF THE EAST SATCHEL lovom uz odigranih par misija.
7. Ne završavam 2. chapter pre nego što nabavim satchel, ukrasim kamp svim dostupnim stvarima, pronađem sve CARVING STONES i otkrijem celu mapu.
8. U 3. chapteru između misija nalovim i napecam sve što se može i otkrijem 24 od 30 praistorijskih kostiju,
9. U 4. chateru između misija odradim sve izazove (achievements) koji mogu pre prologa.
10. Kroz ostatak igre protutnjam misiju za misijom.

Poslednja ispravka: NastyB (29.7.2021 u 14:20)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Shonkas (29.7.2021)