Prikaz jedne poruke
Stara 20.9.2006, 17:35   #156
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Windows (XP) VS Linux

Citat:
ATI' kaže:
Taj "super-secko" kosta kao 5-6 tvojih masina (ako su novije) a zaradjuje godisnje 50-tak prosecnih srpskih plata, tako da ti je jasno da imaju ljudi kojima normalan softver nije skup.]
Mozes da zaradjujes i milon eura mesecno,mene,a i ostale to nije preterano briga....
Moj drugar zaradjuje par hilljada eura mesecno odrzavajuci servere raznim klijentima i nudeci te iste servere sa Solarisom,BSD-om,Linuxom(opet sva sreca pa ATI zna o cemu pricam )
No nasem ATI-ju Win donosi milione

Citat:
ATI' kaže:
Ovo je najveci biser i pravi pokazatelj tvog neznanja i lupetanja.
Ili mozda tvog-doticnim sajtovima banaka moze da se pristupi samo iz IE-a(ili nekog drugog browser-a koji koristi njegov engine),a i stranice su im bazirane na ActiveX-u-ne pomaze ni indentifikacija kao IE kod npr. Netscape-a ili Opere-tako da nas postedi tvog "prosvetljivanja"
Tako da to zavisi od browsera,a ne od operativnog sistema-ali ti nisi dovoljno upucen da shvatis razliku izmedju ta dva

Citat:
ATI' kaže:
Zasto svaki put potezete taj modem?? Ja jos nisam sreo modem koji nije radio u Linux-u.
Naravno da nisi,jer nisi nikad ni koristio Linux(ko je rekao spamer?)

Citat:
ATI' kaže:
Mislim da je Marko_L bio u pravu, prica sa vama je samo gubljenje vremena, samo vi uzivajte u blagodetima Linux-a
Kada ti se traze argumenti,svaki tvoj post se zavrsava(skoro kao copy/paste) ovakvom jednom recenicom,a ti podvijes rep
Spam anyone?
Super je sve,ti si nas idol-a sad trk kuci da se igras s svojim cutterom i plastikom(to mora da je neki sastavni element domacinstva )i nadji drugi materijal za spam...
Covenant je offline