tema: [Symbian] Nokia 5228
Prikaz jedne poruke
Stara 22.1.2011, 7:08   #18
milosss90
Član
 
Član od: 21.2.2010.
Poruke: 84
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Cool Re: Nokia 5228

danas sam kupio 5228,fino mi se cini na prvi pogled...ekran za te pare je bas extra........
imam par pitanja,predpostavljam maximalno gupa al sta da se radi nisam do sada imao simbijan fon pa me malo buni,ne zamerite

-sa ovi stora kad skidam pojesce mi kredit,jel mogu da skidam sa kompom na netu sa ovi-ja pa to prebacim na mob. sa usb...bude isto jel tako?(jel ste dobili usb kabal uz fon?ja u telenor paketu nisam,zeznuli me moram kupim )
-jel trebam da skinem neki program za zastitu,tipa antivirus?ili mogu da skeniram sa antivirusima koje imam na kompu,pre nego sto prebacim na mob.(odnosno,da li antivirusi za komp mogu da pronadju viruse u telefonu...jel to isto?)
-i imam jedno vrhunski glupo pitanje...posto trebam danas da formirm bateriju,a vode se polemike dal se puni 12 do 15 sati po 3puta,ili je kod novih telefona vec formirana baterija i nema potrebe za tim vec samo 3-4 sata...zanima me kakvo je vase iskustvo,kako ste vi formirali bat......i koliko vam treje baterije na 5228 telefonu(cuo sam da je vrlo dobra baterija,pa reko da je formiram ljudski)

Unapred hvala
milosss90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke