tema: [Android] NFC funkcija
Prikaz jedne poruke
Stara 9.10.2017, 18:52   #6
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.723
Zahvalnice: 4.563
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom

Ništa nisam uspeo... Šta je to MTP ? Imao sam Simbian pre windowsa i sada android. Neki program se sam instalirao na telefon za prebacivanje preko oblaka. Imam nalog na windowsu ali ne znam šta tamo da izvezem pa da uvezem na android. I kad sam probao da se povežem iskoči no found ili tako nešto. Usput goru tastaturu i neprecizniju nisam video. Sad vidim da je ona na windowsu bar duplo manje nepreciznija.

Sad gledam sve što sam fotografisao Xperiom ničim izazvan otišlo u oblak one driwe. Svašta.

Da li bar neko može da mi kaže šta treba da su nem da bih se spojio bar sa računarom? Neki program gde je ikonica telefon se instalirao na računar ali odbija da se spoji. Da li je krivac kabl tip c nekontabilan sa usb 3.0 ili je nešto drugo u pitanju. U desnom zaglavlju kad se prikačim sa telefonom piše model telefona ali kad se aktivira program sa računara odbija dalju saradnju...Dalje aktiviram nfc sa oba telefona zavibriraju i na androidu se pojavi aplikacija putovanja kroz svemir. Ekran se malo skupi i tako traje oko minuta i vrati se nazad... Ništa se ne prebacuje...

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Odbija povezivanje jer nisi instalirao drajvere, izguglaj "(tvoj telefon) windows (koji koristiš) x86/x64 driver" i izaći će ti šta da skineš, instaliraj drajvere i rokaj dalje. Uz svaki mob dođe i određen "PC suite" ili paket aplikacija koje se skidaju s neta a služe upravo za bekap kontakata i ostalo, pa ako ti se ne da drndati s tim onda imaš u sklopu tih aplikacija sve automatizovano ili slikovno objašnjeno kako da digneš podatke sa starog i prebaciš u novi mob
Gde ima nacrtano da bih mogao da vidim kako se prebacuje? Windows na laptopu je 64 .bitni. Gde dabinstaliram drajvere na računaru ili mobilnom telefonu? Na računaru kao što sam rekao već ima neki program nacrtana xperia ali odbija saradnju. A meni samo treba imenk i desetak slika sa računara i ništa više.

Još jedno pitanje možda i najbitnije. Pošto mi je kartica i telefon pod ugovorom da li smem da izvadim karticu i da je stavim u stari telefon pa da imenik kopiram na SIM karticu?

Poslednja ispravka: DeCoy (11.10.2017 u 17:54)
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke