Prikaz jedne poruke
Stara 18.8.2014, 21:14   #20
madsrdjan
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Poruke: 386
Zahvalnice: 61
Zahvaljeno 25 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Re: Virtuelne mašine

Citat:
djuricdjordje kaže: Pregled poruke
Virtuelne mašine za desktop emuliraju neku svoju grafičku kartu koja nema nikakve veze sa fizičkom grafičkom kartom na računaru, a posle instalacije Guest Additions bi trebalo da sve radi, uključujući i 3 d akceleraciju.
Hvala puno na ovom pojašnjenju.
Sad, jedno pitanje u vezi bizarne situacije. Nekada davno, devojka mi je kupila originalnu igru Cossacs 2 Battle for Europe. Igra je zaštićena famoznim starforce drajverima koji su i radili na xp-u. Elem, sad imam w7 x64 na kojem ti drajveri uzrokuju da nakon reboota ne možete više da podignete sistem. FAUL! Ljudi se masovno žale na ovo sa starim igrama. Tvorci starforca su izdali kao neki patch kojim apdejtuješ to *****e pa da radi na w7x64, ali ne radi baš kako je zamišljeno pa tako da sam i dalje onemogućen da igram moju omiljenu igru. Net je pun postova ljudi koji kukaju zbog ovoga. Da nesreća bude gora, na steam-u ima ova igra koju reklamiraju da radi na w7x64, ali ko god ju je kupio zeznuo se pa sad pišu neke kolektivne peticije za povrat para.

Moje pitanje je, da li bi ovi starforce drajveri zeznuli virtualbox kada bi ih instalirao na virtualnu mašinu?
madsrdjan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke