Prikaz jedne poruke
Stara 3.1.2014, 16:49   #91
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Sta uzeti za 250-260e

Jesam izbirljiv sa ovim zahtjevima, jasno je to i meni. =)
Da imam običnije zahtjeve lako bih se ja odulučio i bez da smaram sa objašnjenjima ovde.. zato sam i htio da čujem više vaših predloga, pa će mi jedan od njih ovih dana prevagnuti.

Moj glavni problem je što se ja prema telefonima odnosim kao prema i svakoj potrošnoj robi koju sam kupio da mi služi i da ne smije da mi postavlja zahtjeve oko održavanja, maženja i paženja.
Zato i gledam da nabavim što ljepši na izgled (dobro ovo je individualno) i što izdržljiviji telefon.

Od ova 4 telefona koja su trenutno u raspravi i mom užem izboru (Xperia ZR, Altcatel Idol X, Optimus G, Nexus 4) samo sam N4 držao u ruci i malo koristio.. ostale sam samo na slici gledao. Prema slikama, po meni najljepši izgled ima Xperia, zato i vučem najviše na nju. =P
Nego gledam juče klip na netu gdje piči reklama za Xperia ZR, skače lik u bazen i pod vodom slika. Ladno je zaštita toliko dobro odrađena da ovo u stvarnosti može da se uradi bez rizika po telefon?

Ovako, čitajući net, čitajući vaše postove, najviše sam se zagrijao za Xperia, bilo Z ili ZR.... razlozi, dobra baterija, dobra kamera, bolji izgled od ostalih nabrojanih, izrada, SD kartica (!). Najviše me kod njega brine sistem i njegovo funkcionisanje, jer sam negdje čitao par žalbi.
Sledeći bi bio možda N4... najfluidniji sistem kod njega me najviše privlači, ali me isto toliko odvlači SD kartica... izrada je takođe kvalitetna, a baterija i kamera su kako sam shvatio tek nešto lošiji od Xperia.
Idol X bi bio treći, mada mi je tu negdje sa N4.... jako lijep dizajn, rame uz rame sa Xperia. Odvlači me ime Alcatel-a i možda nešto lošija kamera eto..
Optimus G - sistem, kao što si i sam napisao Darresi.

O polovnom telefonu imam naravno OK stav, mada necu uzimati nešto čemu nije ostalo bar još 6+ mjeseci pisane garancije. Polovno ja i gledam, skeniram oglase svaki dan... a ova 4 modela se baš rijetko nalaze, puni oglasi jbenih Samsunga...=P
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke