Prikaz jedne poruke
Stara 6.5.2011, 0:20   #39
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Ljudi molim vas sa malo slabijom retorikom, da nam ne bi zakljucali temu, lepo je sto mi sve ovo pricamo, ali ajde bez napadanja!

Cinjenica je sledeca, NINTENDO pravi gamere, jer se deca na njemu navikavaju na igru i konzole, kad predju 15 godina pozele nesto jace, to im pruza MS ili Sony, ali kad oni postanu roditelji kupe svom detetu Nintendo jel se secaju svih lepih trenutaka provedenih na njemu. I tako u krug, ali je cinjenica da je wii sto se tice price i gameplay-a dosta podcenjen, i da se na wii-ju i za hard core gamera kao sto sam ja nalazi dosta dobrih naslova koje bih preporucio svakome, jer su drugaciji, zabavniji, prijatniji od svega sto sam imao prilike da igram na PC-ju. A i atmosfera igranja ispred TV-a je nesto posebno, pogotovu kad imas sa kim da igras u paru.

I ja sam wii kupio zato sto je skoro svaka igra za njega exkluziva koju ne bih mogao da igram na PC-ju, barem ne na taj nacin, i zato sto sam trazio nesto za cistu zabavu sa porodicom i prijateljima, ne radi glavne platforme na kojoj bi igrao igre, to mi je i dalje PC.

@FrankRibery: Niko ne zna cemu sluzi taj kontroler sa ekranom u sredini, neki kazu da ces moci cak da ga nosas po kuci i igras igre na njemu, bas kao hands held konzola, odatle ono prvobitno STREAM, a ne znam zasto su posle pocele glasine da se zove feel!?
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
FrankRibery (6.5.2011)