Prikaz jedne poruke
Stara 5.5.2011, 23:48   #38
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
irreal kaže: Pregled poruke
vidis, po meni si opet izneo gomilu pogresnih misljenja.

da, nintendo ce nakon izlaska novih konzola iz ms i sonyja verovatno opet imati najslabiji hardver u smislu sirove graficke moci.

to nikako ne znaci da ce konzola biti tehnicki skromnija niti znaci da ce izgubiti trku za prodaju sto veceg broja konzola i igara.

osnovna stvar oko koje se ne slazemo je sto ti mislis da je wii igracka za decu od 15 godina i da se zbog toga prodao kolko se prodao.

ne, prodao se zato sto je igracka za decu od 4 godine ali i dobra konzola za coveka od 44 godine.

i sledeca nintendova konzola ce najverovatnije biti najprodavanija i opet biti apsolutni pobednik, a ti i dalje pricaj pricu kako ti je bitnija prica i gejmplej, a ovamo nitendove konzole nazivas klinackim. pa zasto ? zato sto xbox i ps3 imaju bolju pricu i gejmplej ili zato sto imaju mnogo bolju grafiku.

elem, da se razumemo, ja imam xbox360 i mnogo ga vise u poslednje vreme koristim od wii-ja, samo pricam objektivno.


Wii se prodao koliko se prodao upravo zbog toga sto ljudi svojoj deci kupuju igracku, ne ozbiljnu masinu. A ovi od 44 mogu da mlataraju ispred ekrana i na Xboxu i PS3 isto kao pred Wii, s tim sto imaju produkcijski neuporedivo jace naslove. Ne, ne pricam iskljucivo o grafici.. ne bih dalje da se natezem zaista.

Elem, tehnologija je danas toliko uznapredovala da sta god Nintendo (ili bilo ko drugi) revolucionarno izbaci, bilo to kontroler, 3d podrska ili nesto trece, konkurencija ce to sustici veoma brzo.
Ne verujem da ce se MSu i Soniju ponoviti period od 3-4 godine da smisle Kinect odnosno Move.

I jos jedna stvar, veoma bitna. Ne pobedjuje uvek kvantitet, ima nesto i u kvalitetu. To sto je Nintendo prodao vise konzola u prethodnoj, tj aktuelnoj generaciji konzola, ne znaci da je Wii kvalitetniji vec samo da ima drugaciju ciljnu grupu.

Over and out sto se vec recenog tice.

Poslednja ispravka: Ocelot (6.5.2011 u 0:50)
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke