Prikaz jedne poruke
Stara 3.6.2014, 14:00   #1934
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Shomy kaže: Pregled poruke
Spoiler za Epizodu:
Posle šugavog dana na poslu očekujem ulepšavanje istog u obliku jedne brze nindža egzekucije od strane Oberina. Čitavu epizodu iščekujem dvoboj, u 42-om minutu proveravam koliko još epizoda traje i razmišljam: neće ga valjda prebaciti u sledeću epizodu! I krenu sve u tom pravcu, doduše malo duže nego što sam zamišljao i... sujeta mu dođe glave. Do sada sam jedino više bio šokiran kada je Ed ostao bez svoje. Red Wedding sam negde i očekivao tako da nema efekta kao ovo.
Spoiler za heh:
Ocekivao si brzu nindza egzekuciju nad najvecim covekom u kraljevstvu, sadiste koga se ljudi najvise plase, koji nosi najtezi oklop, a pritom opisan kao neko sa odlicnim ratnickim instiktima? Da nije to malo naivno? Kapiram da smo svi mi navikli na scenarije u kojima mali heroji lako pobedjuju velike zloce, ali ne ide to uvek tako. I nije mu sujeta dosla glave, vec to sto je dozvolio da mu emocije nadvladaju razum, sto je smrtna kazna kod Planine, protiv koga moras biti ciste glave, hirurski precizan, inace si obro bostan. Dakle, smrt Oberina nije cist sok efekat, nesto isforsirano, vec ako malo citate o njegovom karakteru, vidi se da je to sasvim realna posledica njegove karakterne mane (hot-headed)


PS. Izgleda da je Marti odlucio da ne postuje vise u ovoj temi.

PPS.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke