Prikaz jedne poruke
Stara 4.2.2006, 20:18   #17
Propeler
Član
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Negde u Vojvodini...
Poruke: 294
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Cool Re: Silent Hunter III RULES

Igra je MUST HAVE! Kad god u jutro ne moram da ustanem ja sluške, mrak i udri po englezima do zore. Trenutno sam u 1943. god. u kampanji i moram vam priznati da je sve teže ploviti, naoružao se neprijatelj i avionima i brodovima. Početkom kampanje sam sa deck gunom uništavao brodove kad je mirno more a torpedo sam čuvao za ozbiljne stvari, razarače, tankere i sl. Jednom sam pogodio tanker sa dva poslednja torpeda i šupak nije hteo da potone! Opala mu je brzina, nagnuo se na jednu stranu, al i dalje plovi a ja ne mogu da ga dokrajčim jer sam ostao bez torpeda a vreme je bilo loše za deck gun. I tako sam plovio za njim satima (ali bukvalno satima u real time-u) i čekao da padnu talasi i da ga dokrajčim ali je stigao razarač i morao sam da pobegnem. Otišlo mi je pola noći i ništa, but that's life on the U-boat. Koji vam je najbolji U-BOAT iz igre? Meni je VIIc mada je i XXI bruka ali ona se pojavljuje tek na kraju kampanje i još je nisam dobio ali sam je vozio u Custom Mission-u.
Citat:
MilanSM kaže:
Pokusao sam da skinem neke patcheve ali nisam mogao da ih instaliram. Sta ces kad se nema za original!
Skini PATCH 1.4 B for DVD sa oficijelnog sajta (oko 23MB) a ja ću ti poslati exe fajl za njega na PM. Patch ne donosi mnogo ispravki jer igra nije bagovita nego samo neke dodatke u navigatorskom interfejsu, izglede luka na mapi i poboljšanje vremenskih prilika. Oluje su ređe i Deck gun može češće da se koristi.
Jel Seawolfes ima da se kupi negde kod nas na disku ili može samo da se download-uje sa sajta.
Propeler je offline   Odgovor sa citatom ove poruke