Prikaz jedne poruke
Stara 24.9.2007, 3:14   #14
nikolaStavrov
Novi član
 
Član od: 19.6.2006.
Lokacija: beograd
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Generic host proces for win32 has encountered a problem and needs to close down

Tesko da je nesto tipa maliciozni program imao sam visestruka iskustva doticnim, evo jos jedno iskustvo pa mozda pomogne nekome.

Meni je doticni "Generic host proces for win32" pravio probleme sa istim simptomima,posle nekog vremena(15-20min) izbaci error, ne mozes da se diskonektujes celom windowsu se promeni skin u basic, kliknes na konekciju a on ti je fleshuje na ekranu itd... al nadjoh negde da je to zbog windows firewalla koji ukoliko se iskljuci zna da pravi ovaj problem (ja sam ga jos i unnunst i preor'o) hoce(a ne mora) da izaziva takav error, te ja opet instaliram sve sto treba gle cuda radi....

Doduse sad (doduse oko godinu dana kasnije) imam isti problem, pretpostavljam da je zbog toga sto sam dozvolio da se share-uje folder
(ali u varijanti desni klik> options> sharing> share this folder. a ne u varijanti dc+ e-mule ili tako nesto)
pa sad *&#@#* microsoft firewall pocinje da pravi probleme kad taj folder zatrazi konekciju itd...

ako neko moze da izvuce poentu iz ovoga bio bi mu jako zahvalan ako bi mi objasnio sta konkretno izaziva ovaj problem i kako da se izvrsi genocid nad problemom

-Unapred hvala-
nikolaStavrov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke