Prikaz jedne poruke
Stara 23.6.2009, 0:03   #709
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.435
Zahvalnice: 788
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke

Jedno pitanje - posto cu ga obrisati GARANT sa kompa zbog finalne verzije, on je na disku E: a XP je na C: znaci uci cu u XP i samo ga shift+delete plus sve hidden foldere i to.. znam kako da ga ubijem tu nema problema...

Eh sad njegov boot loader mi je problem, kako da ga ukloim i vratim dobri stari ntldr?
Ne brise se tako sistem....
Znaci skines ovo malo programce easy bcd http://neosmart.net/dl.php?id=1
Instaliras ga i u njemu mislim da je opcija advanced pretrazi malo imas unistali Vista bootloader (da te ne buni ovo Vista posto ne postoji Win 7 kao opcija samo pise vista u stvari uklonices samo Win 7 bootloader i posle restarta dizace ti samo XP) I posle mozes rucno da obrises te falove od sistema koji vise neces...
A njim mozes da konfigurises i da se zezas kako ce da se dizu, da obrises ili dodas bootloader jednog ili drugog...Odlicno programce, proveri sve kako si namestio pre restarta

Ovo je ako hoces da ga uklonis pa da ostane samo XP, a ako hoces samo kad izadje Win 7 final da obrises Win 7 build koji sad koristis, nema potrebe za ovim, samo sa butablinim win 7 final diskom formatiras particiju gde ti je taj Win 7 RC build(imas kad butujes sa diska drive options pa advanced i onda selektiras particiju i onda format ) i normalno instaliras na nju, on dakle obrise prethodnu verziju skorz i instalira novu

Poslednja ispravka: ukimafija (23.6.2009 u 0:11)
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ukimafija na korisnoj poruci:
doctor (23.6.2009)