Prikaz jedne poruke
Stara 22.10.2016, 13:58   #747
Helldiver
Član
 
Član od: 1.4.2011.
Lokacija: 80s
Poruke: 360
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 39 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Imao sam i dalje padove, sve dok nisam stavio BF1 na high priority u task manager. Dosta njih (sa Intel I5/I7 procesorima) na zvanicnom forumu se zale na isti problem.

E bas cu ovo da probam, nije mi uopste palo na pamet. Takodje imam slabije performanse nego u beti koja nije isla ispod 64-5. Tacno je sto se procesora tice, i5 i i7 umiru uz BF1, kod mnogo korisnika. Ukljucio sam CPU/GPU graph u igri, procesor (i5 4460) je ispod grafe (280x vaporX), ne mnogo, ali dovoljno da mi u pojedinim delovima bneckuje i obara fps i do 49-50. Pretpostavljam da je neki patch od strane EA neminovan. Ima inace jos par sitnih bagova koje sam provalio u igri, ali mislim da ce to ubrzo biti reseno.

Sto se nekog mog tweakovanja tice, u Documents/Battlefield1/settings/ imate fajl PROFSAVE_profile, u njemu stavite EnableDirectX12 na 0. Ja mislim da ima malo boljitka, probajte. Ugasite origin in game u opcijama origina i u opcijama igre. Takodje mislim da MESH quality vuce dosta. Bez AA nisam probao jer nema sile da igram bez toga.

Ako znate jos neku caku da daje boljitka a da ne uzima FPS, samo izvolite, otvoren sam za saradnju
Helldiver je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Helldiver na korisnoj poruci:
hollzer (26.10.2016)