Prikaz jedne poruke
Stara 22.10.2016, 11:28   #741
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.349
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.980 puta na 7.029 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Rkoma kaže: Pregled poruke
Meni je beta bolje radila od triala sto mu dodje to. Odigraj jos malo i ulegnuce igra. Tako to na mom kompu, trebalo je i trialu par sati igre da se malo zagreje pa je posle radio bolje. Neko je napisao da se disabluje dx12 koji je po difoltu upaljen. Mada ne znam da li imas takve zelje obzirom na grafiku koju imas..

Off topic, ja moram izvinite, ali bacio bih mombu na onaj hipay! Dao sam pare za igru a ne igram je a cekam je 4 meseca. Jos sto je najgore ulazim na mail da vidim da li su mi ovi iz hipay-a odgovorili, od njih nista a prvi mail od youtube-a live stream Battlefield 1 IGN vs World
Ne znam što se uopšte cimaš sa HiPay-om. Pare nisu nigde ni otišle sa tvog računa, samo imaš rezervaciju koja će biti podignuta za desetak dana, baš kao i da je kupovina regularno prošla, samo u ovom slučaju novac neće biti povučen sa računa. Upravo zbog ovoga i postoji ta rezervacija... ako nešto pođe naopako ili se predomisliš, pare zapravo nigde ni ne odu, pa nema ni peripetija oko povraćaja novca na tvoj račun.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke