Prikaz jedne poruke
Stara 18.8.2011, 15:08   #12
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: 2.1 ZVUCNICI DO 100e

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
OK, ako je stvar ukusa, ja cu samo citirati Freshka, sa chijim se mishljenjem o Geniusu potpuno slazhem i koji je to sasvim lepo opisao pre izvesnog vremena:



Daklem, ako ti je ukus ovakav kao shto je navedeno u citatu, izvoli, uzmi Genius. Ako, ipak, ukusa imash, slobodno uzmi taj Logi, necesh pogreshiti . Tachno je, imalo bi gro boljih izbora da smo normalna zemlja, ali hvala bogu nismo, pa se jedan Edifier uopshte ne uvozi, na primer. Ovako ce Logi najbolje vrshiti posao.
Postujem freskovo misljenje ali to sta ce slusati na zvucnicima ne zavisi od zvucnika nego od korisnika...Iskreno kao sto rekoh nek sam poslusa pa nek donese zakljucak.ja na primer slusam rok,metal i na takvoj muzici sam licno i testirao genius zvucnike,a i mnostvo logija i vise mi leze od logija...To u ovom slucaju nista ne mora da znaci i ne zelim da namecem svoje misljenje drugima....Naravno stoji to da kod nas jako malo ima izbora i da taj genius i jeste krs u odnosu na neke zvucnike koji bi mogli da se nadju za jeftinije pare,a da bolje zvuce...
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke