Prikaz jedne poruke
Stara 27.6.2010, 0:16   #69
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: KAV/KIS 2011 11.0.0.xxx

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Zakucao mi W7, pa sam morao da resetujem na dugme. Nema custom install! Ne želim da držim bilo šta sem file anti virus komponente, jer ne želim da poklanjam nepotrebnim stvarima dragocene resurse moje mašine, ali to ne može, mora bato sve da staviš, a ako disabluješ neku komponentu, zrači te što si je disablovao.

E, dok ne vrate custom istall i ne preleže dečije bolesti, mene neće videti.

BTW, po meni najbolja verzija je Kaspersky 6.0.4.1424 for Workstations. Neka vas ne buni ovo 6 u nazivu, ima interfejs od verzije 2009 za home usere, a drajver mu je noviji od 2010 za home usere.

Kako je ipak namenjeno firmama, nema dečijih bolesti kao za home usere.

Može se skinuti sa ftp://ftp.avp.ru/products/english/wo...4_winwksen.exe i radi u kombinaciji sa trial reseterom.

P.S. Ako koristite "legalne" ključeve, na workstation se ključevi ne blacklistuju, a i kako i bi, kada važe za 500, 1000, čak 3000 računara.
Ne znam da li si primjetio, ali Workstation verzija nema modula za heuristiku i samim tim ima dosta slabiju zaštitu od standardnih kućnih verzija. I da, workstation ključevi dolaze na crnu listu.

Citat:
...ne treba mi web anti virus, jer ne koristim IE. Ne treba bi IM anti virus, jer koristim Pidgin...
Pidgin, Firefox, Opera, Chrome, Safari,... i ostali programi koji imaju bilo kakve veze sa netom nemaju sigurnosne rupe i ne može ti preko njih uletjeti malver.

Što se tiče tvog custom install-a, biće vraćen u CF1.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke