Prikaz jedne poruke
Stara 11.7.2009, 18:34   #7
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Serije grafičkih kartica

Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke
p.s. Ima i Renche-ova lista best buy grafičkih kartica, ali ni ona nije updateovana neko vreme (od aprila): Best Buy grafičke karte.
Updateovana.

P.S. Molio bih da me neko ispravi ako sam negde omašio jer nisam proveravao telefonom cenu svake grafičke, a greške na sajtovima nisu retke...

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Toliko od mene.Pozzz.Ako neki moderator uoci neku nelogicnost neka ispravi posto sam crko dok sam oo sastavio...
Lepo što si se potrudio da sastaviš sve ovo.

Samo ubaci još HD4350 i HD4550 s obzirom na to da HD2x00 modela jedva da ima u prodaji. One su ispod slabije od HD3650 sa 256MB DDR3 memorije, koju si izostavio (4350 je slabija od 9400GT, a 4550 je jača, pa gledaj da nekako uglaviš). Takođe bi valjalo da naglasiš tip memorije. 3650 sa 512MB DDR2 memorije je slabija od one sa 256MB DDR3. Prema poziciji ove koju si ti uneo u listu, mislim da je 3650 sa 512MB DDR3 memorije, pa nije na odmet da se to i napiše.

Možeš da dodaš i 7900GTO kao, svojevremeno, vrlo interesantnu kartu.

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Da ne bi bilo suvisnih rasprava, evo testa sa Tomshardware-a:
Gaming Graphics Cards Charts 2009 (High Quality), Sum of FPS Benchmarks Totals
Dobar je Tom's Hardware, ali ni njegove rezultate ne treba uzimati zdravo za gotovo s obzirom da često 3DMark povuče dosta poena u korist neke grafičke, pa to ublažava njenu slabost u igrama...

Što se tiče Intelovih grafičkih karti (tzv. Intel GMA) to su uglavnom integrisana rešenja, pa ne predstavljaju konkurenciju nešto jačim modelima iz nVidije i ATI-ja.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke