tema: Saints Row 4
Prikaz jedne poruke
Stara 2.9.2021, 22:22   #202
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Saints Row 4

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Volition Confirms Saints Row Reboot Will Ditch Series’ ‘Wacky’ And ‘Risque’ Identity In Favor Of Appealing To ‘Modern*Audiences’

https://t.co/3VkbbTXtBH?amp=1


Ne verujem da veruju u to to je pesmica i sad se svaki pionir trudi da doda stih a prodace se igra . Sad je otpor na nove likove i pristup ogroman i ocigledan , videce marketing majstori gde skripi i doradice do datuma izlaska marketinsku kampanju . A u pravu su novi likovi su "apiling" ali ne modernoj publici nego nekim ocigledno vaznim post modernim ideolozima . Sve je to deo sire price . Moze tako posto se parice stampaju u ogromnim kolicinama a vec toliko ima dolara u opticaju da se ne oseti . Onda se lako finansiraju organizacije koje krse i lome sve zarad svoje zaista ne-apiling ideologije skorejene iz drugih meni ne do kraja jasnih razloga. Videce se za 20 godina cemu sve to i koji su ovo procesi sada bas bezveze sto kvare igre . Ne izlaze AAA naslovi bas svaki dan a doslo se do check box-ova skoro pa bukvalno.

Nedavno ,pre par nedelja 15 momaka je otvorilo novu kompaniju u Montrealu , "Tajfun Studio" . Likovi koju su napravili " Journey to the Savage Planet " i slikali se onako normalno i objavili svoje otvaranje na tviteru .
Tako su ruzno napadnuti u najvecim main stream medijima zato sto su odredjenog pola i pripadnosti . Ispratio sam ceo diskurs i muka mi je ali nesto se lose jadno i bedno desava. Da stavljam te linkove necu. Lako ce naci svako da covek ne veruje to ni tabloidima ne pripada a eto main stream je prica . Onda nije cudno sto se desi "blizard afera" i zaista mozda moze da deluje ko da znamo i imamo informacije ali ko zna sta se i tamo desavalo . Imali su gomilu nekih 'afirmativnih " zapolenish . Ko kod nas u bratstvu i jedinstvu zaposljavanje po nacionalnom kljucu pa mora jedan ovaj jedan onaj... A izgleda da je "tamo" sve to na kubni . Tako meni deluje i to nista ne valja .izgleda da je toliko krhak i neodrziv pogled na svet da ne sme jedna igra sa suprotnim pogledom da izadje, opet tako deluje a moze biti da nije.

Izvinjavam se sto sam kad sam vec pisao sve preskocio da komentarisem clanak u linku ali da dodam kroz edit da je interesantno kako se kompanija ponasa bez imalo postovanja prema ljudima koji su ih sagradili kroz godine. Onaj odgovor na tviteru im je zaista bezveze. Ako nesto nije izvuceno iz konteksta i preuvelicano onda je jako tuzno.

Poslednja ispravka: Koreli A. (2.9.2021 u 23:56)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke