Prikaz jedne poruke
Stara 10.5.2011, 12:39   #17
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Određen forumom Re: Mozilla Firefox 5 Beta

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Gde, bre, požurili? Pa, bilo je 12(?) beta verzija

Ti bi verovatno trebao da proveriš šta ti sa kompom i/ili Windowsom nije u redu, pa da onda instaliraš FF4 (čisto, sa potpunim uklanjanjem prethodnog FFa, a eventualno i Flasha i slično).
Sa mašinom je sve uredu. Jedino je bila promena grafičke iz Asus Nvidia 9600gt u Sapphire Ati 6850 i tranzicija je odrađena po jusu. Ima skoro nedelju dana od kada sam se vratio na FF 3.6.17 i ni jedanput se nije desio niti jedan BSOD niti zamrzavanje kompjutera. Sve je rock stable. Nemam problema uopšte sa ovom Ati kartom u gejmingu niti u bilo kojoj drugoj aplikaciji. Proverio sam sve poznate varijante u kojima su neke falične Ati 6850 prikazivale slabosti (gašenje ekrana u toku igara, artefakti i sl.) i ova moja nema tih slabosti.

Dok sam imao Nvidia grafičku FF 4 je radio OK ali kada sam prešao na Ati počeli su gore opisani problemi sa FF 4. Problem je opstao i nakon reinstalacije Windows-a sa novom Ati karticom. Većina korisnika koji se žale na BSOD sa novim FF-om imaju Ati kartice.

Konkretno rečeno novi FF se ne miriše sa Ati karticama. Proverio sam da IE 9 ne pravi brljotine kao novi FF.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke