Prikaz jedne poruke
Stara 10.8.2018, 14:28   #5
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Single player gaming - mrtav?

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Shadow Warrior 1/2, Just Cause 3, Assassins Creed (subjektivno), hellblade senua's sacrifice, xcom2, deus ex md...
Shadow Warrior 2 i Hellblade: Senua's Sacrifice definitivno liče na tip igara na koje sam upirao u prvom postu, hvala za to!

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Postavi poruku u temi za preporuku, rado cu ti preporuciti neke igre iz tvojih omiljenih zanrova.
Evo, možeš i ovde

Recimo, istraživao sam nove co-op igre... igre koje sam u tom periodu od 2010. do 2015. igrao kao blesav (The Cave, Lara Croft and the Guardian of Light / Temple of Osiris, Rayman Origins / Legends, Ibb & Obb, Brothers: A Tale of Two Sons, Trine 1/2/3, Never Alone...), sada mi je svega par prepruka (poput Overcooked) izbacilo. A uživao sam da zajedno na kauču prelazim SP kampanju uz akcije i mozgalice.

Kvalitetan FPS isto, platforma, akciona avantura... Recimo tvojih top 5 SP igara iz pomenutih žanrova za period posle 2015. godine?

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Zanimljiv topic i dobro pitanje...mislim da SP nije mrtav ali da definitivno nije u onoj poziciji od pre desetak godina, mislim da MP i live service igre sada preuzimaju primat i da ce ih ubuduce biti sve vise i vise...naravno najvise zbog cistog $$$$. Najveci igraci su u najvecoj meri vec presi na doticni model, Ubisoft prednjaci mada ni EA i Activision ne zaostaju, Take Two je isto uzjahao doticnog konja...cak i Bethesda koja je zadnih 10 tak godina bila sinonim za SP igre sada polako okrece list. Mislim da je ostao jos jedino Sony kao neko ko i dalje dosta vise forsira cista SP iskustva.

Uglavnom verujem da su indie i manji gaming igraci buducnost pure sp igranja...sto se tice ovih velikih...samo ce vreme reci ali se meni licno ne dopada u kom pravcu ide AAA gaming
Ovo ti je skroz "on-point".
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke