Prikaz jedne poruke
Stara 23.7.2021, 21:18   #85
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2042

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Uopste mi se ne svidja ovo recikliranje. Lici na buckuris. Kako misle da se na mapi bore neki jadnik iz Drugog svetskog protiv nekog modernog vojnika, sa jacim naoruzanjem. Nek' mi objasni neko.

Dakle, igra ima osnovnu svoju 2042. verziju kako je DICE postavio i to je main game sa svojih 7 početnih mapa.
Portal je u suštini custom mod za servere sa novim i remaster mapama iz prošlih naslova u novom enginu, samo što su ga potpuno odvojili jer je nivo podešavanja ogroman pa dođe kao posebna igra za sebe.
Ne samo za bazične server stvari kao ranije, već do tog nivoa gde se može podešavati brzina kretanja u igri i ponašanje oružija (TTK ili brzina za aim down sights recimo). Community pravi sandbox po volji, mogu se praviti "alternativni univerzumi" ili realni okršaji. Na primer, samo WW2 serveri sa mapama, opremom i vojnicima iz tog doba, ili samo osnovna BF2042 verzija sa naštelovanim realnijim gunplayom ili 64 švabe sa noževima vs 64 amera iz BF3 sa defribilatorima iliii 127 EOD robota protiv jednog tenka... Broj mogućnosti je neverovatan.



Mislim da im je u planu da puste prvo osnovnu verziju i nakon toga da otvaraju ovu platformu sa Portal i HazardZone. Videćemo. Ako izbace sve odjednom još bolje

A Hazard Zone možda bude nekakva nabudžena verzija battleroyale moda sa svim podešavanjima za servere iz Portala, ili nešto još bolje, ko znaaa
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Stenmark na korisnoj poruci:
filpan (23.7.2021), gorgilije (23.7.2021)