Prikaz jedne poruke
Stara 7.10.2019, 22:27   #48
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 714
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: PES 2020 (eFootball PES 2020)

Citat:
rick_fox kaže: Pregled poruke
Je l' provalio neko kako se "staje na loptu"? Ono kao u punom trku i kad se stisne to dugme (a na predhodnim PES serijalima je bilo na R2 ili L2,) igrač automatski staje na loptu i može da je rola. To više nije na slučaj na ovom PES-u.

ŠŸŠ¾ŃŠ»Š°Ń‚Š¾ сŠ° SM-G973F ŠæŠ¾Š¼Š¾Ń›Ńƒ Š¢Š°ŠæŠ°Ń‚Š¾ŠŗŠ°
Nema rolanja kao pre . To je meni mnogo smetalo , sad sam navikao ali to nisu trebali da izbace . Mslimo na isto samo sto ja slabo koristim kontrolor za fudbal i ja znam da je to bilo na C na tastaturi . Ne znam da iko igra bez kontolora ali toliko dugo igram na tastaturi sve ( bas sve ) da i ako je za fudbal bolje da se u misicnu memoriju ubaci konrolor meni je "prirodnije " da su mi "ruke na " a ne " u rukama " dok igram bilo sta , 15 godina najmanje igram tako . Tako da i ako sam probao i povremo odigram " online " kontrolorom i to sasvim ok , neke stvari narocito to rolanje o kome govoris je sada na RS i veoma drugacije. Zbog toga sto mi je navika da rolam a na tastaturi sve u vezi RS u toku igre je vrlo neprakticno pokusao sam bar fudbal da igram i mogu najnormalnije ali ne volim kontrolor jednostavno mada bih voleo da volim . Da li ima neko na ovom svetu koji je toliki cudak kao ja da igra PES na tastaturi ?
Jos samo da kazem da to sto mi se cinilo nemoguce da radim bez kontrolora na ovom PES-u , samo dok sam cekao da stigne konrolor koji sam narucio vec mi je bilo jasno da - SVE JE MOGUCE a kad umes onda postane i lako .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke