tema: [Mobilni telefon] HTC Wildfire
Prikaz jedne poruke
Stara 14.4.2011, 21:09   #149
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

pa ne znam,moras da odredis svoje prioritete.tesko ti ja mogu nesto preporuciti dok ne napises detaljno sta bi zeleo od telefona.savrsen uredjaj neces naci i moracas da napravis kompromis,samo je pitanje gde?
koliko sam za sada shvatio bitna ti je kamera,baterija,brzina rada,hardver globalno,a android je pozeljan poprilicno.
vec sam ti napisao ako ganjas telefon za muziku,video,zelis brzinu wave je ubedljivo najbolji,a ima i metalno kuciste+ekran ne mozes ogrebati sve da se trudis.kamera i muzika na wave-u su vrhuske,kamera jeste 5 mega ali je odlicna,snima i hd video,ekran 480x800 a jos i amoled
ace nije los telefon,ali jednostavno hardver je u poredjenju sa waveom dosta,dosta losiji.android jede dosta rama,mada 256 nije malo,512 je pozeljno.
sto se mene tice ja svima preporucujem ili wave ili optimus one ako zele nesto jeftinije.
u tvom slucaju vidim da vuces dosta na android.ono sto ja mogu da ti kazem kao covek koji licno imam lg gm360i(telefon sa java sistemom),ali zaista se razumem u telefone i cesto koristim druge modele i testiram jeste ovo: (sledi skup mudrosti)
android jeste odlican operativni sistem,ali kod mase ljudi dolazi do zasicenja posle odredjenog vremena.da ima puno aplikacija,i da svaka 100 ce ti verovatno biti zanimljiva,a instaliraces svaku xxx-tu.kod svakog telefona na kraju se sve svodi na rutinu,a tu wave ubija konkuranciju jer jednom kada se smoris od igranja androidom bice ti binta kamera,muzika,mozda pregled worda,ne znam sta ces jos raditi.a wave je za sve to najbolji UBEDLJIVO.
ako mene pitas gledaj samo njega i to ti je to neces pozaliti
jos da se izvinim ako sam smorio postom,jbg raspisao sam se nadam se da sam ti rekao nesto korisno.ako imas jos pitanja pitaj,ne kupuje se fon svaki dan
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke