tema: [Mobilni telefon] HTC Wildfire
Prikaz jedne poruke
Stara 31.12.2010, 20:53   #100
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Konacno uzeh Wildfire preko Telenorove ponude i moram da priznam da sam prilicno zadivljen. Za sada boljeg telefona za ove pare nema. Sto se tice rezolucije, ja nemam nikakvih problema, mozda je malo neprirodno kad se primakne blizu ocima, ali na razdaljini od 30 cm (na koliko ga ja otprilike drzim) nema nikakvih problema. Posto je GPRS moguce koristiti odmah po ukljucivanju telefona, bacio sam se na skidanje nekih aplikacija i igara. Na kraju sam skinuo Gensoid lite emulator sa Android marketa (sto je najbolji izbor, jer posle samo treba skinuti ROM-ove i prebaciti preko USB-a na telefon). E sad stavka koja me je pomalo razocarala je kamera (cak i na ISO 800, fotografija se ne razlikuje puno od k800i). Inace, veoma je osetljiv, cak i na najmanji dodir; surfovanje je lako, stranice se brzo ucitavaju (jedino je Ikariam dosta sporiji pri istom).Neki zakljucak bi bio da je ovo sjajan telefon i preporucio bih ga svakome ko se prvi put srece sa touch screen-om, a zeli telefon napakovan korisnim funkcijama i Android os-om a sve to po pristupacnoj ceni. E sad normalno je da rezolucija nece zadovoljiti one koji su koristili telefone tipa Desire, Hero itd.

Nego imam jedno pitanje: ima li neki nacin da se u doticnoj mrezi proveri koliko sam MB potrosio? Ako ne, da li ima neka pouzdana aplikacija sto meri internet protok?

Poslednja ispravka: OverCHAOS (31.12.2010 u 22:53)
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke